fbpx

Budowa domów

INWESTYCJE I BUDOWA

Budowa domów
na sprzedaż

Nasza firma od wielu lat świetnie radzi sobie w branży budowlanej. Dbamy o zadowolenie naszych klientów zwracając na każdy szczegół podczas budowy domów. Budujemy wyłącznie z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii i co sprawia, że budynki które oddaliśmy do użytkowania będą niezawodne przez dziesiątki lat.

Nasi klienci doceniają wysokość jakość zbudowanych domów co sprawia, że z wielką ochotą przystępujemy do kolejnych realizacji. 


zbudujemy twój dom

Budowa domów z projektu klienta

Jeżeli szukasz ekipy która kompleksowo zrealizuje projekt twojego domu to trafiłeś idealnie! Z chęcią zajmiemy się twoją budową od fundamentów, przez budowę ścian, elektrykę, hydraulikę, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, elewację kończąc na dachu oraz ułożeniu kostki brukowej. Zakres prac które wykonamy oczywiście ustalimy po spotkaniu na które zapraszamy.

  • Spotkajmy się Na spotkaniu omówimy szczegóły projektu oraz zakres prac do wykonania przez nasze ekipy.
  • Wycena prac Po kilku dniach od spotkania dostaniesz konkretną wycenę prac podzieloną na poszczgólne etapy.
  • Budowa Nadszedł ten czas, budujemy! Pierwszą łopatę wbitą w ziemię pod fundamenty zostawiamy Tobie.
  • Rozliczenie Rozliczamy się po wykonaniu poszczególnych etapów prac ustalonych na początku naszej współpracy.
DOMY NA SPRZEDAŻ

Inwestycje
w realizacji

INWESTYCJE

Nasze wieloletnie doświadczenie postanowiliśmy przełożyć na realizację inwestycji budowlanych. W ciągu pięciu lat oddaliśmy kilkanaście budynków mieszkalnych do użytkowania.

Tutaj znajdziesz inwestycje w realizacji które trafią do sprzedaży już niebawem.

Kolnik 2022

Do sprzedaży oddamy 3 domy w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej lub bliźniaczej przeznaczone dla 3-4 osobowej rodziny.

REALIZACJE

Zrealizowane inwestycje

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Nasza oferta

USŁUGI

Wykonujemy tradycyjne posadzki betonowe,  wylewki samopoziomujące, anhydrytowe oraz posadzki przemysłowe o zwiększonej odporności na ścieranie.

Zajmujemy się budową domów na sprzedaż oraz kompleksową budową domów na zlecenia inwestorów w oparciu o dostarczony projekt. 

Kładziemy tynki maszynowe gipsowe oraz cementowo wapienne które wygładzą twoje ściany i przygotują je pod wykończenie gładzią szpachlową.

DO GÓRY