fbpx

TYNK-MIX Pinczyn

KILKA SŁÓW O NAS

Najlepsi w swoim fachu

O FIRMIE

Jako firma TYNK-MIX od 15 lat z wielkim powodzeniem działamy w branży budowlanej na lokalnym rynku. Nasz obszar działania to Starogard Gdański, Trójmiasto i jego okolice oraz całe województwo pomorskie.

Specjalizujemy się w posadzkach betonowych, kompleksowych budowach domów od fundamentów po sam dach oraz kostkę brukową. Budujemy nowoczesne i funkcjonalne domy na sprzedaż – sprawdź aktualne oferty.  W naszej ofercie znajdziesz również gipsowe tynki maszynowe oraz tynki cementowo-wapienne.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Nasza oferta

USŁUGI

Wykonujemy tradycyjne posadzki betonowe,  wylewki samopoziomujące, anhydrytowe oraz posadzki przemysłowe o zwiększonej odporności na ścieranie.

Zajmujemy się budową domów na sprzedaż oraz kompleksową budową domów na zlecenia inwestorów w oparciu o dostarczony projekt. 

Kładziemy tynki maszynowe gipsowe oraz cementowo wapienne które wygładzą twoje ściany i przygotują je pod wykończenie gładzią szpachlową.

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

WSPÓŁPRACA
..
..
..
..
..
..
..
INWESTYCJE W REALIZACJI

Sprawdź jakie domy aktualnie są w sprzedaży

SPRZEDAŻ

28

Zbudowanych domów

3

Domy aktualnie w budowie

6

Mieszkań na sprzedaż

99+

Zadowolonych klientów

REALIZACJE

Zrealizowane inwestycje

REALIZACJE

Od 5 lat z powodzeniem budujemy nowoczesne domki jednorodzinne które cieszą swoich nabywców. Budynki budowane są  z niezwykłą starannością w oparciu o najnowsze technologie. 

DO GÓRY