fbpx

Tynki maszynowe

Tynki

Tynki maszynowe

Tynki maszynowe to nowoczesna forma nanoszenia tynków gipsowych oraz tradycyjnych, cementowo-wapiennych. Tynki te idealnie sprawdzają się w domkach jednorodzinnych, hotelach, biurowcach, obiektach użyteczności publicznej czy szpitalach.

Przed rozpoczęciem prac zabezpieczamy okna, drzwi, puszki elektryczne oraz wszystkie inne elementy tak aby proces położenia tynku odbył się szybko i sprawnie.

Rodzaje tynków maszynowych przez TYNK-MIX

TYNKI
tynki-gipsowe-pinczyn

Tynki gipsowe

Fabrycznie przygotowana mieszkanka tynkarska rozrabiana jest z wodą w agregacie tynkarskim i nanoszona na uprzednio zagruntowane podłoże. Obecnie jest to najczęściej wybierana forma tynków ze względu na jakość i wygląd końcowy. Tak położony tynk jest praktycznie idealnie gładki i prawie gotowy do malowania. Zalecamy jednak położenie cienkiej warstwy gładzi szpachlowej przed jego pomalowaniem.

tynki-cementowe-pinczyn

Tynki cementowo-wapienne

Tradycyjna metoda tynkowania nanoszona w nowoczesny sposób. Uprzednio przygotowana mieszanka cementu, wapna i kruszyw mineralnych zostaje naniesiona za pomocą agregatu tynkarskiego w minimum dwóch warstwach, następnie zacierana jest na gładko. Tak przygotowane podłoże gotowe jest to nałożenia gładzi szpachlowej (minimum dwie warstwy) oraz pomalowania. 

NASZE PRACE

Zobacz ostatnie realizacje

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Nasza oferta

USŁUGI

Wykonujemy tradycyjne posadzki betonowe,  wylewki samopoziomujące, anhydrytowe oraz posadzki przemysłowe o zwiększonej odporności na ścieranie.

Zajmujemy się budową domów na sprzedaż oraz kompleksową budową domów na zlecenia inwestorów w oparciu o dostarczony projekt. 

Kładziemy tynki maszynowe gipsowe oraz cementowo wapienne które wygładzą twoje ściany i przygotują je pod wykończenie gładzią szpachlową.

DO GÓRY